Haberler

Bekamak Şerit Testere Makineleri
BUREAU VERITAS ISO 9001:2015

BUREAU VERITAS ISO 9001:2015

P-SAW 330

P-SAW 330

Türkiye de ilk olan bu modelimiz tamamen kapalı gövdeye sahip olup işgüvenliği açısından en güvenli hale getirilmiştir. Makinamız servo sürme sistemine sahiptir.

Tüm kontrol operatörden alınmış kesim zamanı minumum, kesim kalitesi maximum seviyeye çıkarılmıştır. Yeni nesil bu modellerimiz Dünya testere pazarında kalite rekabetine en hazır modellerimiz olacaktır.

 

Beka-Mak AR-GE Merkezi

Beka-Mak AR-GE Merkezi

Beka-Mak AR-GE Merkezi başarılı geçen denetleme ve başvuru sürecinin ardından 06.08.2018 tarihinde Türkiye’nin 943.

AR-GE Merkezi olarak faaliyetlerine başladı. 

BMSO-330CS NC

BMSO-330CS NC

 

CS serisi sütunlu makinalardan oluşan, servo sürüş sistemi entegrasyonuyla müşterilerimizin paket kesim ve ağır dolu metal kesim ihtiyaçlarını karşılamak için ideal makinalarımızdır. Servo sürüş sistemi kesim boylarında toleransı sıfıra kadar indirmiştir. NC kontrollü kullanıcı dostu OMRON marka dokunmatik ekran 100 farklı program kaydedebilir 50 farklı kesim boyunun değerleri girildikten sonra tek tuşla kesilmesi imkanı sunar. Hidrolik üst baskı ile lama ve profillerde çoklu kesim sağlanmaktadır. Altıgen şeklindeki paket boru kesimleri için aslan ağzı mengene opsiyonu eklenerek müşterilerimizin zamandan yüksek tasarruflar yapması sağlanır.