background

Fuarlar

BUMATECH 2023

Metal İşleme Teknolojileri, Sac İşleme Teknolojileri ve Otomasyon Fuarlarını tek çatı altında buluşturan BUMATECH - Bursa Makine Teknolojileri Fuarları, 29 Kasım - 2 Aralık 2023 tarihleri arasında sektör profesyonellerini ağırladı. Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarlarda son teknoloji inovasyon ürünleri sergilendi.

GREECE BUILD EXPO 2023

Build Expo Yunanistan, Güneydoğu Avrupa ve Doğu Akdeniz'in inşaat ticaret fuarı olup, üç kıta arasındaki iş köprüsü, yapı malzemeleri tedariki için en önemli platform ve uluslararası bir referans noktası haline getirilmekte, bu nedenle dünyanın her yerinden ve özellikle de uluslararası alıcıların ilgisini çekmektedir.

MAKTEK KONYA 2023

Makine sektörünün Anadolu bölgesindeki en büyük buluşması MAKTEK Konya, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleşti.  Fuarda takım tezgahları, metal - sac işleme makineleri, tutucular – kesici takımlar, kalite kontrol – ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren sektör liderleri son teknoloji ürün ve hizmetlerini sergiledi.

EMO 2023

EMO Hannover, metal işleme alanında dünyanın önde gelen ticaret fuarıdır. Sektördeki tüm oyuncuları bir araya getiriyor. Uluslararası katılımcıların %60'ını oluşturan bu fuar, metal işleme fuarları arasında dünya çapında öncü konumdadır. Böylece küreselleşmiş tüm pazarları doğrudan Almanya'dan açıyor. Fuarın özel bir özelliği yeniliklere güçlü bir şekilde odaklanmasıdır. Katılımcı şirketler inovasyon döngülerini özellikle EMO Hannover'e göre zamanlıyor; metal işlemeye yönelik başka hiçbir ticaret fuarı, EMO Hannover kadar çok yenilik sunmuyor.

Fabtech 2023

Metal şekillendirme, imalat, kaynak ve bitirme söz konusu olduğunda hepsini bir arada görmeyi mümkün kılan tek etkinlik FABTECH'tir. Burası birinci sınıf tedarikçilerle buluşabileceğiniz, en son sektör ürünlerini ve gelişmelerini görebileceğiniz ve üretkenliği artırıp kârınızı artıracak araçları bulabileceğiniz yerdir. FABTECH size rekabette önde olmanızı sağlayacak araçları, teknolojiyi ve düşünce liderliğini sunar.

VIMF 2023 (Vietnam Industrial and Manufacturing Fair 2023)

VIMF, Endüstriyel Komplekste düzenlenen yol haritası biçiminde uluslararası bir endüstriyel fuardır ve otomobil, elektronik, makine, tekstil, ayakkabı ve yüksek teknoloji endüstrileri için gerekli makine, parça, ekipman, teknoloji ve proses çözümlerinin tedariklerini birbirine bağlarız ilgili üreticilere.