background

Fuarlar

Hanover, Germany

EuroBLECH, yatırım yapmaya hazır ve teknolojik mükemmelliğe net bir şekilde odaklandığını gösteren küresel bir ziyaretçi kitlesine sahip olarak özellikle sac metal işleme endüstrisini hedeflemektedir. Dalgalı piyasaların mevcut ortamında, bu nedenle, uluslararası üreticiler ve sac levha işleme endüstrisi tedarikçileri için bir platformdur. Dikey bir ticaret fuarı olarak EuroBLECH, tüm sac levha işleme teknolojisi zincirini kapsar ve endüstri sektörüne bilgi aktarımı, bireysel üretim çözümleri ve dünya çapındaki iş bağlantıları için benzersiz bir pazar yeri sunar.

MAKTEK İstanbul

MAKTEK Avrasya, bölgedeki en güvenilir fuarlardan biridir. İstanbul, Avrasya'nın kalbidir. Şehir, bölgedeki ticari ilişkilerin yanı sıra 2 kıtayı birbirine bağlayan en önemli şehirdir. Şehir aynı zamanda Türkiye'nin finans, lojistik ve üretim merkezidir.

MACHTECH & INNOTECH EXPO Sofia

10 000 + m2 sergi alanı Bulgaristan, Romanya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Çin'den 136 katılımcı 300+ sunulan önde gelen küresel markalar 4 850 ziyaretçi Avusturya ve Çek şirketlerinin toplu iştirakleri Bulgar ve yabancı konuşmacılarla sunumlar ve seminerler.

IMTS 2022 Chicago

IMTS - Batı Yarımküre'deki en büyük ve en uzun süredir devam eden endüstri fuarı olan Uluslararası Üretim Teknolojisi Fuarı, iki yılda bir Chicago, Illinois'deki McCormick Place'de düzenleniyor. IMTS, yaratıcıların, inşaatçıların, satıcıların ve üretim teknolojisi sürücülerinin bağlantı kurduğu ve ilham aldığı yerdir. Dünyanın dört bir yanından endüstri profesyonelleri, dijital ve geleneksel üretimdeki en son yenilikleri keşfetmek, 15.000'den fazla yeni işleme teknolojisini deneyimlemek ve üretim zorluklarını çözmeye ve verimliliği artırmaya yardımcı olacak süreçleri bulmak için IMTS'yi ziyaret edecek.

AMB 2022 Stuttgart

AMB, 1982'den beri her iki yılda bir, uluslararası metal işleme endüstrisinin önemli noktalarını sunar. Metal işleme konusunda tutkulu insanlar için ürünler, teknolojiler, yenilikler, hizmetler ve konseptlere odaklanır. Bu, onu bir pazar yeri, eğitim ve ağ oluşturma platformu haline getirir. İster ziyaretçi ister katılımcı olun - yıllar içinde AMB, sektörün en önemli etkinliklerinden biri haline geldi.

VIMF 2022 - Binh Duong

VIMF, imalat, metal işleme ve taşeronluk endüstrileri için teknolojiler, ekipman, makineler ve aletler, sistemler, endüstri malzemeleri ve mühendislik hizmetleri üzerine özel yüksek profilli etkinliği sahneleyecek. VIMF ile ilgili alanların vitrini:   Endüstriyel Makine, Ekipman ve Malzemeler Otomotiv İmalatı ve Fason İmalat Kesme, Pres ve Kaynak Kalıp Yapımı ve Pres Döküm Takım ve Takım Sistemleri Takım Tezgahı ve Metal İşleme Metal ve Sac İşleme HVAC, Basınçlı Hava ve Vakum Kauçuk ve Plastik İmalatı Destekleyici Endüstriler İçin Ürünler VIMF 2022 size takım tezgahları ve metal işleme, metroloji ve ölçüm aletleri, eklemeli imalat için 3D baskı, sac metal işleme, imalat için yazılım, aletler ve alet sistemleri, fason imalat, kaynak ve kaplamalardaki en son stratejiler, aletler, trendler hakkında pratik bilgiler sunacaktır. imalat, metal işleme ve taşeronluk sektörlerinde üretkenliği ve operasyonel verimliliği elde etmek ve en üst düzeye çıkarmaktadır. Uzman liderliğindeki sunumlar ve sergiler aracılığıyla, dünyanın dört bir yanından ve Vietnam'ın her yerinden önde gelen sanayi şirketlerini, büyüyen imalat, metal işleme ve taşeronluk endüstrilerine yönelik teknolojileri sergilemeye ve güncellemeye davet ediyoruz.