Fuarlar

Bekamak Şerit Testere Makineleri

STOM-TOOL 2019 Targi kierce


12. Metal İşleme, El Aletleri ve Takım Tezgahları Fuarı STOM-TOOL Birkaç yıl boyunca Targi Kielce'nin Endüstri Baharı - yıllık etkinlik döngüsü artan bir ilgi yarattı. Metal İşleme, Takım Tezgahları ve Takım Tezgahları Fuarı STOM-TOOL, döngünün öne çıkan ürünlerinden biri. Yaklaşan Targi Kielce'nin Endüstri Yayı 26 - 28 Mart 2019 tarihleri ​​arasında gerçekleştirildi.   Geçtiğimiz yıllarda Targi Kielce'nin Endüstri Baharı fuar döngüsünün katılımcıları ve ziyaretçileri gerçekten olumlu geribildirim verdiler. Bu, etkinliğin Orta ve Doğu Avrupa'nın bu türden en önemli toplantılarından biri haline geldiğinin bir kanıtı olarak hizmet ediyor. STOM-TOOL Avrupa çapında büyük bir endüstri olayı, metal işleme için kullanılan aletler ve CNC tezgahları için tek durak noktası haline geldi. STOM-TOOL, katılımcıların yurtiçi ve yurtdışından tanınması ile övünmektedir. 11. STOM-TOOL, çok sayıda üst düzey cihaz ve ekipman üreticisini bir araya getiriyor.  


Devamı »

BURSA METAL ISLEME 2018


Bursa Endüstri Zirvesi çatısı altında eş zamanlı olarak 7 ayrı salonda 40 bin m2 alanda hazırlanan makine sektörüne yön veren markaların buluşması 29 Kasım - 2 Aralık 2018'de Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.  Metal ve saç işleme teknolojileri, kalıp yan sanayi ve otomasyon sektörlerinin tüm paydaşlarını tek çatı altında bir araya getiren Bursa Endüstri Zirvesi, 2017 yılında; 60 ülkeden 44 Bin 665 sektör temsilcisini aynı çatı altında buluşturdu. 25 ülkeden 410 firma ve firma temsilciliği 7 ayrı salondan oluşan 40 bin m2 de kapalı alanda buluşturan fuarlar, sanayinin gelişimine yön veren sektörleri aynı çatı altında bir araya getirerek, son teknolojinin ziyaretçi ile buluştuğu son nokta olması ile de dikkat çekti.


Devamı »

METALEX THAILAND 2018


  Verimliliğinizi geleceğe doğru yarış. “METALEX 2018” de geniş bir yelpazedeki modern metal işleme teknolojilerini kullanarak verimliliğinizi artırın. Geleceği ve endüstriyi 4.0 tanımlayan son teknoloji makinelerin tanıtımıyla büyülenin. Ağınızı uluslararası düzeye genişletmek için çeşitli etkinliklere katılın. METALEX, işiniz için çıtayı yükseltmek için tüm ihtiyaçlarınız için tek elden bir çözüm sunar. 


Devamı »

EUROBLECH 2018


23 - 26 Ekim 2018 tarihleri ​​arasında 25. Uluslararası Sac İşleme Teknolojileri Fuarı Almanya'nın Hannover kentinde tekrar kapılarını açacak. Sac işleme endüstrisi için dünyanın önde gelen fuarı olan EuroBLECH, iki yılda bir EuroBLECH, sac işleme alanındaki en son trendleri ve makineleri keşfetmek için etkinliğe katılmak zorunda. Bu yılki fuarı ziyaret edenler, fuar stantlarında sayısız canlı gösteri şeklinde sunulan, sac metal işleme alanında modern üretim için akıllı çözümler ve yenilikçi makinelerin eksiksiz bir yelpazesini bekleyebilirler.  


Devamı »

BOGOTA INTERNATİONAL 2018


About FIB   The International Fair of Bogota - industrial exhibition, is protagonist of the economic drive of Colombia, the region of the Latin-American pacific alliance, Central America and the Caribbean. FIB is the main scenario for showcasing machinery, equipment, cutting edge technology and advances, supplies, construction machinery, capital and intermediate goods, raw material, components and services to a wide market eager for development and industrial growth. CORFERIAS guarantees to its exhibitors the assistance of a highly qualified professional visitor for various areas of the industry, seeking to generate a platform of both national and international business industrial contacts, to encourage commercial and technological exchange as well as boost investment, competitiveness and entrepreneurship in a global industry.  


Devamı »

MAKTEK AVRASYA 2018


KATILIMCI PROFİLİ Takım Tezgahları Cad – Cam & Kontrol Sistemleri Saç İşleme Teknolojileri Ölçüm, Kalite Kontrol ve Test Cihazları Takım Tezgahları, Uluslar arası Katılımlar ve Diğer Takımlar Üniversite, Sektörel Dernekler ve İlgili Yayınlar


Devamı »

METAL EXPO 2018


METAL EXPO İSTANBUL, demir çelik sektörüne hizmet ve ürün veren kurum ve kuruluşları sektörle bir araya getirerek, etkin B2B görüşmeleriyle sürdürülebilir, karlı iş birliktelikleri oluşturabilmelerini sağlamayı hedeflerken, demir çelik endüstrisi ve makine imalat sanayinin, dünya pazarlarına entegrasyonuna ivme kazandırmak; imalat kapasitesini maksimize edecek yol haritaları belirlemek ve böylelikle istihdam talebine yanıt verecek politikaları desteklemek gibi önemli amaçlara hizmet edecek büyük bir platform özelliği taşıyor.


Devamı »