Hakkımızda

Bekamak Şerit Testere Makineleri

Şerit ve Daire Testere Makinaları

1984 Yılında aile şirketi olarak kurulan Beka-Mak Türkiyenin metal kesme makinaları(daire,şerit ve hidrolik kollu Testere) üretiminin önder firmalarındandır.

About Image

1984 yılında aile şirketi olarak kurulan Beka-Mak, Türkiye’de testere makinası sektörünü global pazara açan lider firmadır. İlk ihracatını Almanya’ya 1991 senesinde gerçekleştiren Beka-Mak, bugün başta Avrupa, Rusya ve A.B.D olmak üzere dünyada 60 distribütör tarafından 78’e yakın ülkede temsil edilmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle yüksek verimde çalışan daire ve şerit testere makinalarımız, ülkemizin önde gelen çelik üreticilerinin de tercihleri olmaktadır.

Yenilikçi ve sürekli gelişim felsefesine sahip olan Beka-Mak, 2019 yılında kurulan tescilli Ar-Ge merkeziyle birlikte bugün 180 personel ile 22.500m² üretim alanında metal sektörüne katkıda bulunmaya devam ediyor.

 

Vizyon

Yıllara dayalı tecrübemiz ile edindiğimiz güvenilirlik ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek.

 

Misyon

Çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, etik değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak Türk makine sanayinin dünyadaki güvenilir ve kaliteli temsilcisi olmak.

YILINDA AİLE ŞİRKETİ OLARAK KURULDUK
m2
ALANA KURULU ÜRETİM SAHASI
ÇALIŞANLARIN %20'Sİ MÜHENDİS VE TEKNİSYEN
ÇEŞİT TESTERE MAKİNASI ÜRETİYORUZ